Vernel Logo Vernel Suprême
1968'den bugüne Silan tarihinde kaybolun
1976

Vernel’in Türkiye Pazarına Girişi

1976 yılında çamaşır yıkamasında bir dönüm noktası yaşandı ve Türkiye Vernel ile tanıştı. Bu tarihten itibaren yumuşatmak "Vernel'lemek" oldu. Bugün bile hala aklımızda olan "Vernelleyin yumuşacık olsun, Vernelleyin mis gibi koksun" sloganı 1976’dan beri bizlerle.

90’lar

90’larda Vernel

Yıllarca Türkiye’nin tek yumuşatıcısı olan Vernel, 90’lı yıllarda da size her zaman farklı kokular ve farklı ürünler sundu. Çamaşırlarınızın her zaman yumuşacık ve mis gibi olmasını sağladı.

2007

Vernel Max Deneyimi

2007 yılında "1=4" sloganıyla yola çıkan Vernel Max, konsantre yumuşatıcı pazarına hızlı bir giriş yaptı.

2012

Vernel Max 7 Güne Kadar Ferahlık

Her geçen yıl daha da iyileştirilen formülü ile Vernel Max, 2012 yılında “7 Gün Ferahlık” Serisini çıkarttı.

2014

Vernel Max 8 Hafta Ferahlık

2014 yılında, Vernel Max tüketiciye "8 Hafta Ferahlık" serisini sundu. "Vernel Max 8 Hafta Ferahlık" serisinin özel konsantre yumuşatıcı formülü sayesinde, dolabınızdaki yeni yıkanmış giysilerin ferahlık hissini tam 8 hafta boyunca yaşayabilirsiniz.

2015

Vernel Max Sensitive

Vernel Max sizi ve en değerli varlığınız çocukları düşünerek, hassas ve alerjik ciltler için uygun olan, yeni Vernel Max Sensitive’i geliştirdi. Parfümü ve formülü dermatolojik olarak test edilen Vernel Max Sensitive, aynı zamanda Türkiye’nin ECARF(Avrupa Alerji Araştırma Vakfı) tarafından önerilen tek yumuşatıcısı.